Lyžiarske strediská Vysoké Tatry

Apartmány Lomnica sa nachádzajú len 8 km od jednej z najkrajších a najnavštevovanejších osád Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica, ktorá je turistickým centrom v pravom slova zmysle. Ponúka ľahkú a rýchlu dostupnosť lyžiarskych terénov v nadmorskej výške 2000 m n. m. v celkovej dĺžke 5 km.

Tatry


Kabínková lanovka z Tatranskej Lomnice vás za sedemnásť minút dostane na Skalnaté pleso, odkiaľ sa môžete vyviezť sedačkovou lanovkou do Lomnického sedla. Okrem prekrásnych výhľadov a zážitkov z tatranskej prírody, vás určite čaká na spomínaných miestach skvelá lyžovačka. Z výšky 2196 m n.m. zlyžujete cez Lomnické sedlo 5,5 km dlhou zjazdovkou do Tatranskej Lomnice. Skvelé lyžovanie v Lomnickom sedle a nové široké zjazdovky zo Skalnatého plesa dole do Tatranskej Lomnice sú vďaka novému zasnežovaciemu systému a novej štvorsedačkovej lanovke Štart – Čučoriedky garanciou najlepšej lyžovačky na slnečnej strane Vysokých Tatier.

Tatry


Najstaršia tatranská turisticko-rekreačná osada na úbočí Slavkovského štítu, dôležité východisko do centrálnej časti Vysokých Tatier je Starý smokovec  . Od našich apartmánov je vzdialený len 13 km. Pozemná lanovka Vás vyvezie k lyžiarskym tratiam a ku Snow-FunParku s atrakciami. Lyžiarske stredisko Jakubkova lúka odporúčame najmä pre lyžiarov začiatočníkov a rodiny s deťmi, o ktoré sa postarajú v MAX Minilande.

Tatry


Vyskúšajte sánkovačku z Hrebienka do Starého Smokovca po 2,6 km dlhej sánkarskej dráhe, pozrite si nádherný ľadový chrám a načerpajte energiu z nádherných štítov.

Tatry


Lopušná dolina   je vzdialená od Apartmánov Lomnica 22km. Stredisko sa nachádza v blízkosti mesta Svit a je vhodné pre náročných lyžiarov, ale aj deti a začiatočníkov.

Tatry


Bachledova dolina   – opačným smerom na krásnu oblasť Ždiarskej doliny sa nachádza stredisko SKI Bachledova, ktoré tiež splní očakávania náročných lyžiarov, ale aj úplných začiatočníkov.

Tatry


Petra, manager – Apartmány Lomnica, kde žiť je zážitok……