Marcový “newsletter”

Milí hostia, radi by sme Vás informovali o novinkách z nášho ubytovacieho zariadenia. Veríme, že Vás tieto správy potešia a že sa čoskoro uvidíme v Apartmánoch Lomnica.

Od začiatku marca máme nový, jednoduchší online rezervačný systém na stránke Rezervácie , tu si viete vybrať aktuálne balíky a pobyty si vyskladať podľa Vašich predstáv. Ak hľadáte ubytovanie v modernom štýle, dostatok priestoru a komornú atmosféru, Apartmány Lomnica sú pre Vás ideálnou voľbou! Vyberte si moderné Apartmány Lomnica pre svoju dovolenku, víkendový pobyt, konferenciu, školenie alebo teambuilding! Výhodná poloha len 9 km od mesta Poprad, dobrá dostupnosť do tatranských stredísk, pohodlné ubytovanie, konferenčné priestory a exkluzívne wellness centrum sú ideálnou kombináciou pre nezabudnuteľný zážitok.

Apartmány Lomnica


Ak si urobíte rezerváciu v základnej cene, k Vášmu pobytu, okrem skvelého ubytovania získavate aj tieto služby:

Neobmedzený vstup do fitness a na tenisové ihrisko, 1 vstup do wellness pre všetky osoby v apartmáne alebo raňajky pre všetkých na celý pobyt, 1x prenájom altánku na grilovanie, parkovanie, wifi, stolný tenis a stolný futbal, detský kútik a 24 hodinový servis recepcie.

Apartmány Lomnica


Apartmány Lomnica


Keďže milujeme Tatry a okolie našich apartmánov, radi by sme sa s Vami podelili o naše zážitky. Pripravili sme pre Vás odporúčania na výlety v okolí. Nájdete tu zopár tipov ako aktívne tráviť čas počas dovolenky v našom rezorte. Blog

Je to výzva aj pre Vás, ak máte pekné spomienky a pekné fotky, môžete nám napísať pár viet o tom ako ste sa u nás mali, čo odporúčate ostatným klientom, ktoré miesta sú Vaše TOP a pod. Tešíme sa na všetky krásne maily, ktoré odmeníme 10% zľavou na Váš pobyt + Vás zaradíme do žrebovania, ktoré sa uskutoční 31.8.2017. Hráte s nami o víkendový pobyt pre 4 osoby.

Pre tých z Vás, ktorí k nám chodia vlakom, alebo autobusom, dávame do pozornosti jednodňové výlety, ktoré organizujeme s hotelom v Tatranskej Lomnici. Jednodňové výlety

Odporúčame hlavne pre Vašich rodičov a starých rodičov, pre mamičky na materskej dovolenke, pre tých, ktorí môžu využiť zvýhodnený seniorský balík cez týždeň.

Vrbov


Kežmarok


hrad


Dovidenia v Apartmánoch Lomnica….

Petra, manager – Apartmány Lomnica, kde žiť je zážitok……