Ubytovanie

 

Zabudnite na stiesnené hotelové izby a doprajte si komfortné ubytovanie v Tatrách, v priestranných štýlových apartmánoch. Každý apartmán je zariadený v inom osobitom štýle a pozostáva zo spálne a obývacej časti s plne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským stolom, modernou kúpeľňou a samostatným priestranným šatníkom. Ponúkame Vám luxusné ubytovanie v 34 moderne zariadených, štvorlôžkových apartmánoch v 4 kategóriách, s možnosťou ďalších prísteliek. Ak hľadáte ubytovanie v modernom štýle, dostatok priestoru a komornú atmosféru, Apartmány Lomnica sú pre Vás ideálnou voľbou.

Výnimočný projekt apartmánových domov v horskej architektúre Vám ponúka  nielen ubytovanie, ale aj konferenčné priestory pre 50 hostí, exkluzívne wellness centrum, fitness centrum, multifunkčné ihrisko, detský kútik a grilovacie altánky.

Vďaka kvalitnému vybaveniu a širokej ponuke aktivít v Tatrách, možnostiam letnej horskej turistiky a skvelej lyžovačky v okolitých tatranských lyžiarskych strediskách je ubytovanie v Apartmánoch Veľká Lomnica vynikajúcou voľbou pre rodinnú dovolenkuromantický víkend, zábavné výlety s priateľmi a úspešné konferencie či teambuildingové výlety.