Firemné akcie

Školenia & teambuilding

Vyberte si moderné Apartmány Lomnica pre svoju konferenciu, školenie alebo teambuilding! Výhodná poloha len 9 km od mesta Poprad, dobrá dostupnosť do tatranských stredísk, pohodlné ubytovanie, konferenčné priestory a exkluzívne wellness centrum sú ideálnou kombináciou pre úspešné firemné eventy.Konferencie a školenia v Tatrách

Konferenčná miestnosť s kapacitou 50 hostí ponúka variabilné možnosti usporiadania a kompletné konferenčné vybavenie.
Konferenčné priestory – kapacita:

kino sedenieškolské sedenieU-sedenieI-sedenie
50 hostí30 hostí20 hostí16 hostí

Technické vybavenie: Dataprojektor, Plátno, Pripojenie na internet, Flipchart


Chutné občerstvenie

Odštartujte deň výdatnými raňajkami a vyberte si občerstvenie či obed vo forme ľahkých zdravých pochúťok či vynikajúcich tradičných tatranských špecialít. Príjemný večer spojte s grilovačkou v záhradnom altánku, s návštevou pravej tatranskej koliby či unikátneho klubu a reštaurácie Humno Tatry.


Family friendly konferencie –  Pricestujte k nám s celou rodinou

Plánujete firemné stretnutie a radi by ste so sebou priniesli celú rodinu? V Apartmánoch Lomnica bude o Váš komfort dokonale postarané. Kým Vy pracujete, deti sa vyšantia na ihrisku alebo v novom detskom kútiku a Vaše polovičky môžu pokojne relaxovať vo wellness centre. Ak sa rozhodnete predĺžiť si firemné stretnutie o rodinný víkend, získate od nás aj výhodnú zľavu.


Teambuilding v Tatrách – Dobrodružstvo a zábava v tíme

Vysoké Tatry sú ideálnou destináciou pre teambuildingové výlety. Vyberte si z adrenalínových, športových alebo relaxačných aktivít v tatranských lyžiarskych strediskách a v prípade nepriaznivého počasia vyskúšajte zábavné indoorové aktivity. Priamo v areáli Apartmánov Lomnica môžete zorganizovať športové turnaje na multifunkčnom ihrisku alebo barbecue párty s kuchárskou súťažou.

Kontaktný formulár

V prípade záujmu o teambuilding, školenie, konferenciu, firemný event nás kontaktujte formou kontaktného formulára

[recaptcha]


* tieto údaje je nutné vyplniť